İmpact Teknoloji

Neler Yaparız?

Ses ve Konferans Sistemleri

Konser, parti, ulusal yada uluslararası kongre, konferans veya şirket toplantıları için profesyonel sistemlerimizle hizmetinizdeyiz.


Detaylar
Görüntü Sistemleri

Profesyonel ve etkileyici sunum imkânı sağlayan görüntü ekipmanlarımız ile toplantılarınızda vermek istediğiniz mesajı sahneye yansıtıyoruz.


Detaylar
Işık Sistemleri

Organizasyon, sunum ve sahne şovlarınıza renk katmak, daha etkili ve büyüleyici bir etki yaratmak için çözüm ortağınız olmaktayız.


Detaylar
Simultane Sistemler

Uluslararası organizsyonlarda profesyonel, kalite standartlarına uygun ve dünya markası simultane çeviri sistemlerimiz ile yanınızdayız.

Detaylar
Watchout Sistemler

Watchout sistemiyle yüksek çözünürlükte projeksiyonlar ve ara ekipmanlar kullanarak, sunumlarınızı etkileyici görüntülerle farklı boyutlara taşıyoruz.

Detaylar
Sahne & Dekor Tasarımı

A’dan Z’ye ihtiyaç ve isteklerinize uygun sahne ve dekor tasarımı ile organizasyonlarınızın hedeflerine ulaşması için çalışıyoruz.

Detaylar
Bilişim Sistemleri

Tüm organizasyonlarda ihtiyaç duyulabilecek tüm ofis ekipmanlarını bünyemizde barındırarak müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.


Detaylar
Ürün & Hizmet Lansmanları

Düzenleyeceğiniz lansman programlarınızı sizin için bir pazarlama aktivitesine çevirebilmek ve organizasyonlarınıza heyecan katmak için her zaman yanınızdayız.

Detaylar

Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizi +90 242 290 86 78 numaralı telefondan arayabilir veya info@impact.com.tr adresine mail gönderebilirsiniz.
İletİşİm İçİn Tıklayın