İmpact Teknoloji

Biz Kimiz

İmpact Teknoloji , ulusal ve uluslararası gerçekleştireceğiniz etkinliklerinizde en gelişmiş teknolojiyi, yüksek hizmet kalitesiyle sunmayı hedefleyen genç, dinamik, profesyonel bir organizasyon destek firmasıdır. Organizasyonlarınızın vazgeçilmez ögeleri olan profesyonel ses & ışık sistemleri, görüntü sistemleri, simultane tercüme sistemleri, watchout sistemleri, truss sistemleri kiralama ve kurulumları yanı sıra etkileyici bir sunum için sahne & dekor tasarımı hizmetlerinide siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Firmamızın değişmez prensibi daima kalite, yenilikleri takip ederek değişimi sağlamak, çözüm odaklı çalışmak ve tam zamanında doğru yerde bulunmaktır. Firma kurucumuz 15 yıllık iş deneyimi boyunca edindiği bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyuyor. Impact Teknoloji koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefi ile sektöründeki en yeni teknolojileri, organizasyon alanındaki tecrübesiyle bütünleştirerek siz firmalarımızın çözüm ortağı olmayı hedefliyor. İmpact Teknoloji koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefi ile sektöründeki en yeni teknolojileri, organizasyon alanındaki tecrübesiyle bütünleştirerek firmalarınızın çözüm ortağı olmayı hedefliyor.

01.

Profesyonellik.
Profesyonel Hizmet.

Konser, parti, ulusal yada uluslararası kongre, konferans veya şirket toplantıları için en gelişmiş teknolojiyi, yüksek hizmet kalitesiyle sunan profesyonel, kalite standartlarına uygun ve dünya markası sistemlerimizle hizmetinizdeyiz.

02.

Teknoloji.
Gelişmiş Teknoloji.

Organizasyonlarınızın vazgeçilmez ögeleri olan profesyonel ses & ışık sistemleri, görüntü sistemleri kiralama ve kurulumları yanı sıra etkileyici bir sunum için sahne & dekor tasarımı hizmetlerini de siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

03.

Tecrübe.
15 Yıllık Tecrübe.

15 yıllık iş deneyimi ile İmpact Teknoloji koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefi ile sektöründeki en yeni teknolojileri, organizasyon alanındaki tecrübesiyle bütünleştirerek bu konuda çözüm ortağınız olmayı hedefliyor.

Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizi +90 242 290 86 78 numaralı telefondan arayabilir veya info@impact.com.tr adresine mail gönderebilirsiniz.
İletİşİm İçİn Tıklayın